6 способів позбавитися від хропіння

хропіння

Найпростіше хропіння може дійсно зіпсувати життя – причому не тільки самій людині, але і його партнеру.

Приблизно половина всіх, хто живе на планеті людей страждають від хропіння, нехай і не завжди. Звук з’являється через звуження гортаноглотки: проходяче повітря викликає вібрацію м’яких тканин.

Крім того, саме хропіння може служити сигналом про серйозні проблеми зі здоров’ям: якщо вам не допоможе жоден з ось цих науково доведених способів позбутися від хропіння, ми рекомендуємо вам звернутися до лікаря.

Поза

Спробуйте змінити свою звичну позу сну. Положення на спині найбільш сприяє хропінню, постарайтеся його уникати. Спіть на боці: ця поза знижує тиск на горло і язик, позбавляючи їх точок тертя – що і викликає хропіння.

Алкоголь

Постарайтеся не пити алкоголь на ніч. Навіть стакан хорошого червоного вина перед сном здатне розслабити м’язи горла і активізувати суперздатність – хропіння на всю ніч.

Душ

Прийміть перед сном розслабляючий теплий душ. Причиною хропіння часто є заблоковані носові пазухи, а теплий душ сприяє їх прочищенню.

Пластир

Утруднене носове дихання частіше за всіх інших причин викликає хропіння. Позбутися від цієї проблеми допоможуть спеціальні пластирі, що розміщуються на носі і м’яко піднімають його крила. Розширення носових ходів призводить до відновлення носового дихання – вуаля, проблеми немає і в помині.

Подушки

Мікроскопічні пилові кліщі, які живуть в подушках, є чи не основною причиною хропіння. Ці маленькі мерзенні істоти виділяють ферменти, що викликають напади, схожі на сезонну алергією. Зробіть доброю звичкою щотижневе прання наволочок – і проблема з кліщами буде вирішена.

Зволожувачі

Сезонні алергії – основна причина хропіння. Неприємну особливість може викликати занадто сухе повітря, так що спробуйте включати на ніч звичайний зволожувач повітря. Якщо це і не вирішить проблему цілком, то напевно знизить хоча б рівень шуму.