Науковці розробили функціональний робот-охоронець

Роботи займають все більше робочого простору і, наскільки це можливо на нинішній сходинці розвитку, полегшують життя людям.

За останній рік можна було побачити десяток роботів, які виконували функцію офіціанта, вантажника, бібліотекаря, комірника, тепер роботів вирішили використовувати і в забезпеченні безпеки. Gamma 2 Robotics RAMSEE – це робот, який буде вести дозор на ввіреній йому ділянці, поки звичайний охоронець дрімає на робочому місці.
Якби цей робот просто катався по якомусь складу, то він, швидше за все, не був би особливо цікавим і корисним, проте RAMSEE забезпечений лідарними і інфрачервоними камерами, що дозволяє йому сканувати навколишній простір і бути по справжньому корисними для охорони. Передаючи дані отримані з місця, робот здатний забезпечувати безпеку в реальному часі, хоч він і не зможе постояти за якийсь предмет, він зможе вчасно передати сигнал охорони, яка могла не помітити не званного гостя з-за сліпих зон під камерами.
“RAMSEE змінить світ безпеки, тому що він ніколи не відпочиває і працює у фракції вартості інших спецслужб”, – сказав Лью Пінкус, генеральний директор Gamma 2 Robotics: “Ми побудували RAMSEE так, щоб він був ідеальним у всіх умовах, ніч, брудно, нудно, небезпечно або охорона просто не хоче працювати. “

В спектр основних характеристик робота-охоронця входять: інфрачервоний зір, лазерний радар, навігатор, камери з оборотом на 360 градусів, датчики тепла і газу. Подібні характеристики роблять роботу охорони безпечніше і комфортніше, звичайним людям вже не потрібно бігати за тінню і піддавати своє життя небезпеці, якщо загроза реальна. Виходячи з даних отриманих від робота можна дізнатися скільки людей вторглося на територію, ніж вони озброєні, використовують чи газ для усипляння охорони.

Можливо, що в подібному розширенні систем безпеки не потребують звичайні складські приміщення, зате такі об’єкти, як музеї чи атомні станції, постійно потребують інновацій подібного штибу.