Робот звів будинок за два дні

Робот звів будинок за два дні

Австралійська компанія Fastbrick Robotics вирішила проблеми швидкісного зведення будинків. Вона створила робота Hadrian X, який заміняє бригаду робочих та витрачає на готову конструкцію усього два дні.

Відео з інноваційною машиною з’явилось на Daily Mail. Hadrian X має 30-метрову руку, яка кладе на фундамент цеглину та перетворює матеріали на готовий дім за лічені дні. Під час виробництва використовується не цемент, а спеціальний клей. Робот не потребує людського втручання, адже працює завдяки готовим 3D-кресленням.

аке творіння економить не лише час, а й сили та гроші. Компанії не потрібно наймати десяток людей для роботи та платити їм серйозну зарплату – робот усе зробить сам. Людині залишається лише прикрасити будинок вікнами дверима та зробити усередині ремонт.

Робот Hadrian X з’явиться на ринках Австралії вже на початку наступного року. Очікується, що він швидко вирішить проблему житла для мешканців сіл.

Американка Кармель Еллісон створила першу у світі електронну бібліотеку віршів. Усі витвори мистецтва у ній написав штучний інтелект.