У Samsung з’являться смартфони з можливістю сканування сітківки

Samsung вже давно намагається зробити свої смартфони найбезпечнішими, ось і чергова задумка компанії говорить про підвищення рівня безпеки майбутніх смартфонів. Компанія пропонує своїм користувачам проводити ідентифікацію особи не тільки за допомогою відбитків пальців, але ще і скануючи сітківку ока.
Про те, що Samsung хоче впровадити сканування сітківки не було відомо до недавніх пір, поки хто-то випадково не викинув в мережу фотографії нового смартфона. На фото добре видно характерні отвори, які не застосовні ні до чого іншого, крім сканування сітківки. За інформацією, отриманою після витоку від інсайдерів, сканування сітківки буде впроваджено в смартфони Samsung Galaxy Note 6 і 7.
Деякі джерела повідомляють, що смартфон буде представлений вже 2 серпня цього року в Лінкольн-центрі Нью-Йорка, але сама компанія поки ніяк не прокоментувала ситуацію і не повідомляє, коли саме смартфон буде продемонстрований.

За умови, що Samsung все-таки випустить смартфони з подібною функцією, нехай навіть і в обмеженому тиражі, це буде гідна відповідь на всі скандали пов’язані з iPhone, якщо звичайно, останні знову не втратять в якому-небудь барі новий айфон з такою ж функцією.