Як полюбити свекруху: ТОП-5 порад

свекруха

Постарайтеся з’ясувати стосунки до весілля. А ще краще – зробіть її своїм союзником і помічником. Для того, щоб всі були щасливі, спробуйте полюбити свекруху, радить “Наша мама”.

1. Будь розумнішою: не доводь, що ти самостійна дівчинка, наражаючись на конфлікт. Просто попроси у неї поради. До того ж, це в якійсь мірі приємно, коли чоловік називає твої пироги “смачними, як у мами”. За слушні поради ти почнеш любити свекруху.

2. Дуже часто корінь проблеми між невісткою та свекрухою криється в суперництві. Адже мамі здається, що ніхто, крім неї, не зможе краще подбати про її сина. Будь терпляча.Зізнайся їй, що до рівня такої досвідченої і турботливої мами тобі треба буде ще довго рости. Немає конкуренції – є любов.

3. Не перестарайтеся у своїй щирості. Свекруха не повинна знати всю історію твого життя, твоє невдоволення роботою та інші речі, які можуть здаватися для тебе важливими. Бажано виключити і політичну тематику. Не забувай, що все, що ти скажеш, можуть запросто використовувати проти тебе. Спробуй зберігати нейтралітет і вміти слухати. Розуміння і відвертість з боку свекрухи пробудять в тобі любов до неї.

4. Навіть якщо свекруха не йде на зближення, пам’ятай, твоє стратегічне завдання – вибудувати відносини і полюбити маму свого майбутнього чоловіка. Візьми на себе відповідальність проявляти гнучкість, йти на компроміси. Відносини зі свекрухою дисциплінують тебе. За це її можна полюбити.

5. Якщо ти живеш зі свекрухою, тоді ти підлаштовуєшся під її графік: коли засинати, прокидатися, мити посуд. Спільне проживання нерідко викликає роздратування. А якщо ти живеш окремо, рано чи пізно хтось із вас нудьгуватиме за іншим. Живучи без свекрухи – ти полюбиш її.